Mednarodna izmenjava mladih

Lions mladinska izmenjava omogoča mladim do 21 let, da gostujejo pri Lionsih druge države in sodelujejo pri skupnem programu aktivnosti. Ti projekti vključujejo aktivno sodelovanje mladih in jim omogočajo, da odkrivajo različne družbene in kulturne stvarnosti in se jih začnejo zavedati, se učijo drug od drugega, razvijajo podjetniški duh in postajajo aktivni državljani.

Mladinske izmenjave mladim omogočajo, da gredo v tujino, da se spoznajo z vrstniki iz različnih držav z različnim socialnim in kulturnim ozadjem in da se učijo drug od drugega skozi aktivno participacijo v skupnih aktivnostih s skupnim interesom.

V Kranju družini Homan in Malej pod okriljem Lions kluba Kranj gostijo dve deklici Evelin Kunz iz Brazilije in Marloes van Kloostet iz Nizozemske ter Lazarja iz Črne Gore.

Želimo jim prijetno bivanje v naši čudoviti Sloveniji.